Bankserviss

Nezaudēt laiku īstenām vērtībām

Par Bankservisu

BankServiss ir vadošais karšu apstrādes centrs Baltijas reģionā, kas jau kopš 1992.gada ir uzkrājis nenovērtējamu pieredzi maksājumu karšu apstrādes jomā un gadu no gada nostiprina savas līderpozīcijas tirgū.

BankServiss nodrošina savienojumu ar starptautiskajām maksājumu karšu organizācijām – VISA, MasterCard, kā arī degvielas uzpildes staciju karšu norēķinu tīkliem. Uzņēmums nodrošina savienojumu ar American Express, Diners Club norēķinu tīkliem.

BankServiss veic starptautisko un lokālo karšu autorizāciju, vietējos starpbanku un starpuzņēmumu norēķinu aprēķinus, kā arī darījumu apstrādi. BankServisa speciālisti uzstāda un apkalpo POS terminālus, veic tirdzniecības darbinieku apmācību darbā ar elektroniskajām karšu pieņemšanas iekārtām.

BankServiss klienti ir visas Latvijas komercbankas, kuras izdod maksājumu kartes. BankServisa filosofija ir strādāt ciešā sadarbībā ar bankām, veicināt mūsdienīgu tehnoloģiju attīstību un nodrošināt drošus norēķinus gala lietotājiem.

Darbinieku profesionalitāte un modernās tehnoloģijas ir ļāvusi BankServisam pirmajam Baltijā realizēt tik apjomīgu projektu kā viedkaršu izdošanas un pieņemšanas sertifikācija.

2003.gadā BankServiss uzsāka divu apjomīgu projektu realizāciju – 3D Secure pārbaudes ieviešana pirkumiem internetā un viedkaršu personalizācijas centra izveide. 3 D Secure pārbaudes ieviešana veicinās interneta darījumu skaita pieaugumu, radīs lielāku drošības sajūtu, gan pircējiem, gan pārdevējiem.

BankServisa komanda ir zinoša, pieredzējusi un precīzi nodrošina klientu vajadzību apmierināšanu. BankServiss ir izveidojis un attīsta kvalitātes sistēmu kā līdzekli nepārtrauktai pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai un kvalitātes politikā noteikto mērķu sasniegšanai.

BankServisa sistēmas ir gatavas lielu apjomu apstrādei, ik mēnesi tiek apstrādātas vairāk kā 4 miljoni autorizācijas un 1 miljons maksājumu karšu ( starptautiskās un lokālās debit un kredītkartes).

Sākot ar 2000.gadu BankServiss ir starptautisko maksājumu un apstrādes centru grupas Euro Processing International sastāvdaļa.