Bankserviss

Nezaudēt laiku īstenām vērtībām

Kas ir Internet Banka Un vai mūsu personiskā informācija ir konfidenciāla?

ONEfinance interneta banku sistēma ir droša un ērta pieeja klientiem, lai varētu pārbaudīt konta atlikumu, naudas pārskaitīšana, pārskatīt konta vēsturei, pieprasīt pārtraukt maksājumus, apskatīt noguldījumu sertifikātus, aizdevuma, kredīta maksājumus, pārbaudīt informāciju, un daudz vairāk. Pierakstīšanās jebkurā laikā no mājām, darba, pat tad, kad esat ceļā. Viss, kas Jums nepieciešams, ir interneta piekļuve, drošu banku -24 stundas diennaktī. Šis ir vēl viens bezmaksas pakalpojums no Unico bankas.

Kas ir tiešsaistes rēķinu apmaksas?

Unico Bank ir veikusi jūsu internetbankas pieredzi vēl efektīvāku, pievienojot mūsu izvēles Online personīgo rēķinu apmaksas pakalpojuma kontu. Maksāt kādam parasti ir jāmaksā; jūsu kredītkaršu kompānijām, telefonu kompānijām, vai ieplānot periodiskus maksājumus, piemēram,maksājums par savu automašīnu vai māju. Jūs varat caur mūsu intenetbankvisus savus maksājumus veikt. Nr. vairāk izrakstīt čekus vai lietot spiedogus. Jūsu rēķinus laikus apmaksājot, ik reizi, pat tad, ja tu esi prom. Šis ir vēl viens bezmaksas pakalpojums no Unico bankas. Jūs varat reģistrēties Online Bill Pay pakalpojumā, izmantojot interneta banku kontu.

PAZIŅOJUMS PAR JŪSU FINANŠU KONFIDENCIALITĀTES TIESĪBĀM KONFIDENCIALITĀTES INFORMĒŠANAI

Tas ir mūsu konfidencialitātes paziņojumu par mūsu klientiem. Tad, kad mēs lietojam vārdu “jūs” vai “jūsu” mēs domājam šādus klientus:

* Visi mūsu klienti, kuriem ir pastāvīgi klienti un kuriem ir pastāvīgas attiecības ar mums, piemēram:

o depozīta konts

o aizdevumu konts

o Kredītkartes

o Patēriņa kredīts

o Auto līzings

o drošs krāšanas konts

o Neliela apjoma maksājumi līgumi mēs ievērojam un pakalpojumu sniedzam

o lielāku AIRA, kur mēs rīkojamies kā aizbildnis vai aizgādnis

o finanšu, investīciju vai ekonomisko konsultāciju pakalpojumu (par maksu)

o mājas hipotēku brokeri

INFORMĀCIJA PAR JUMS MĒS iegūstam

Mēs personisko informāciju par jums iegūstam no sabiedrības šādiem avotiem:

* informācijas par jums mēs saņemam no jusu lietojumprogrammām vai citām formām.

* Informācija par darījumiem ar mums, mūsu filiālēs vai citur.

* informācijas mēs saņemam no consumer-reporting aģentūras.

INFORMĀCIJA ĀRPUSES IZŅĒMUMI

Mēs neizpaužam informāciju par mūsu klientiem jebkuram, mēs nepublicējam informāciju arī par bijušajiem klientiem nevienam, izņemot tos, kas atļauti ar likumu.

Nonpublic personiskā informācija ir informācija par jums, kuru mēs iegūstam saistībā ar produktu vai pakalpojumu, kas jums. Nonpublic personiskā informācija neietver informāciju, kas ir pieejama no publiskiem avotiem, piem, tālruņu katalogiem vai valdības informāciju.

APSTRĀDES KONFIDENCIALITĀTE UN DROŠĪBA

Mēs ierobežojam piekļuvi, nepublicējam personisku informāciju par jums, bet tikai lai tiem darbiniekiem, kam nepieciešams zināt šo informāciju, lai sniegtu jums pakalpojumu vai produktu.

Mēs garantējam visas fiziskas, elektronikas, un procesuālās garantijas, kas atbilstu federālajiem standartiem, lai aizsargātu jūsu nepublicējamo personisko informāciju.