Bankserviss

Nezaudēt laiku īstenām vērtībām

Kā sagatavot savas finanses, lai iegūtu labāko automašīnu līzinga darījumu

Katru gadu tūkstošiem latviešu pieņem lēmumu pirkt sev pašiem vai mūsu tuvējos automašīnās. Turklāt 80% n no tiem izvēlās iegādāties jauno automašīnu izmantojot auto līzings, ir pakalpojumus, kas saistīti ar finanšu līdzekļiem, ir ļoti svarīgi. Ja automašīnas iegāde ir iekļauta jūsu uzdevumu sarakstā šajā gadā, tad jūs, iespējams, sākt savu ceļojumu, cīnoties pret galvu pret galvunosverot sapņu motoru no jūsu faktiskās cenas.

Neaizmirstiet par iekšējās problēmas novirzīšanu tagad, soli atpakaļ un sākt, pirmkārt koncentrējot uzmanību uz jūsu finansēm.

1. Esiet godīgi par savu budžetu!

Sāciet darbu, strādājot ar jūsu kopējo ikmēneša inumiem un izdevumiem. Naudas konsultāciju pakalpojums ir izveidojis tiešsaistes budžeta plānotāju, kas ir noderīgs resurss, kas palīdzēs jums pareizi līdzsvarot finanses. Tas ietver kopējo izmaksu aprēķināšanu par to, kopašlaik tērē jūsu automašīnai. Tas arī sniedz galīgo līdzsvaru par to, kādi ir jūsu rīcībā esošie ienākumi.

Izprotot jūsu faktiskos auto kredīta izdevumus un vienreiz lietojamos ieņēmumus, varat noteikt, vai jūsu pašreizējā automašīnā ir pārāk daudzdarāmā, vai arī jūs varat atļauties tērēt naudu par jaunu mašīnu.

Jūsu automašīnu budžeta līdzsvarošana ļauj arī izcelt automobiļaizmaksas, kas var ietekmēt jūsu iegādāto automašīnu, tādējādi palīdzotjums iegādāties labāku pirkumu. Ja degvielas izmaksas ir problēmas,apsveriet iespēju iegādāties dīzeļdegvielu vai hibrīdautu, kas mazākdarbojas. Ja automašīnu apdrošināšanas izmaksas rada bažas, tadpadomājiet par to, to varētu samazināt. Piemēram, varat meklēt tāduautomašīnu iegādi, kas līdzinās jums pašam, vai arī automašīnai, kovēlaties iegādāties, ar mazākiem dzinējiem. Varat meklēt arīautomašīnas ar apstiprinātiem signalizācijas, imobilaizeru un sekošanasierīcēm, kas var piesaistīt maksu par automašīnu apdrošināšanuapmēram 5% apmērā. Lielākā daļa jaunāko automobiļu ietver šīs ierīces,bet ir vērts jautāt pārdevējam par lietotu automašīnu.

2. Skatīt savu kredīta pārskatu un rīkoties, ja nepieciešams.

Ja nekad iepriekš neesat apskatījis jūsu kreditēšanas pārskatu, tas pēcZiemassvētkiem var izskatīties pēc jūsu bankas bilances. Jūs toizslēgāt, jo jūs uztrauc tas, ko jūs redzēsiet, bet, kad jūs beidzot pieēdatlodi, tas ir laiks, ko jūs varat sākt veikt, lai uzlabotu savu finanšu stāvokli.

Tāpat visiem aizņēmumiem, car finanšu aizdevēji pārskata jūsu datusar kredītaģentūrām, lemjot par to, kādu finansējumu tie vēlas piedāvātautomobiļu pircējiem. Jo labāk ir jūsu ziņojums par kredītu, jo labāki irjums pieejamie finanšu piedāvājumi. Tāpēc, zinot, kas ir jūsu kredītafailā, jūs sapratīsiet, ko vēlaties sagaidīt par pieejamo finanšu opcijunosacījumiem.

Vairākas kredīta aģentūras, tostarp 1lizings piedāvā 30dienu bezmaksas izmēģinājuma, lai jūs varētu bez maksas skatīt savu pirmo kredītziņojumu. Varat arī pieprasīt likumā noteiktu kredītziņojumu tikai EUR2.

Jūsu kredītziņojumā iekļauts pārskats par pozitīviem un negatīviemfaktoriem, kas ietekmē jūsu datus. Pievērsiet uzmanību negatīvajiemfaktoriem, kas uzskaitīti, lai apsvērtu jūsu kredīta uzlabošanas veidus.

Veltiet laiku, lai izlasītu savu ziņojumu un nodrošinātu, ka informācija irprecīza. Vai jūsu pašreizējā adrese atbilst jūsu kredītziņojumānorādītajai pēdējai zinātajai adresei? Ja nav, sazinieties ar savubanku, mobilo tālruņu pakalpojumu sniedzēju un jūsu kreditoriem, lainodrošinātu, ka viņiem ir jūsu pašreizējā adrese. Vai jūsu kredīta kontaieraksti ir pareizi? Ja nepiekrītat nekādiem dokumentiem, kas tiek turētipar jums, par to informējiet kredītu aģentūrā un sazinieties ar kreditoru,lai celtu strīdu. Kredītiestādēm ir 28 dienas, lai sniegtu atbildi. Kaut arītiek veikta izmeklēšana, aizdevēji, novērtējot jūsu kredītreitingu, nevarpaļauties uz jebkādu apstrīdēto informāciju.

Izskatiet pārskatu par jūsu pārskatiem un to, vai varat tās uzlabot. Javarat atļauties samazināt savus parādus, sāciet apmaksāt nokavētuskontus vai kredītkartes, kas pārsniedz to limitu.

3. Reģistrējieties balsošanai.

Vai esat reģistrējies vēlēšanu lomā pie jūsu pašreizējās adreses? Jaatbilde ir , reģistrējieties balsošanai APVIENOTĀS KARALISTESvaldības tīmekļa vietnē. Nerunājot par politiskajiem uzskatiem, vēlētājulomas reģistrācija var sniegt papildu pierādījumus par adresi automobiļufinanšu aizdevējiem.

4. Vērtējiet esošo automašīnu.

Tas nav nepieciešams, bet var būt noderīgs, ka iepērkot automašīnu, varbūt nepieciešami depozīti. Tāpēc, mainot pašreizējo automašīnu, jumsvajadzētu saprast, kāda ir jūsu mašīnas vērtība. Savu automašīnu varatnovērtēt, izmantojot mūsu daļu apmaiņas vērtēšanas kalkulatoru.

Ja jūsu automašīnai ir vēl neapmaksāta finanses, ir svarīgi aprēķinātjūsu automašīnas pašu kapitālu. Sazinieties ar esošo finanšupakalpojumu sniedzēju un palūdziet, lai tie atbilst jūsu norēķinu līmenim.Pēc tam varat balansēt norēķinu rādītāju par jūsu automašīnasvērtējumu, lai noteiktu automašīnu pašu kapitālu.

5. Saņemiet apstiprinājumu par automobiļu finansēm pirms automašīnuiegādes.

Pēc māju iegādes mašīna, iespējams, ir otra lielākā pirkuma summa, kojūs veidosiet. Tāpēc ir svarīgi nodrošināt vislabāko pieejamāsfinansējuma piedāvājumu. (atpakaļ uz šo galvu pret sirds cīņu). Irkārdinājums piekrist finanšu iespējai, ko tirgotājs piedāvā uzrāvienu.Tomēr tas, iespējams, neattiecas uz jums pieejamo labāko finansējumu. var arī izbojāt iepirkšanās pieredzi, ja esat iestatījis savu sirdi uzautomašīnu, ka aizdevēji nevēlas palīdzēt jums finansēt.

Izmantojot https://1lizings.lv/ automašīnu finanšu kalkulatoru, varat iegūt ideju parto, kādas procentu likmes jūs varētu piedāvāt attiecībā uz automašīnufinansēm no 15 augstākajiem AK aizdevējiem.