Bankserviss

Nezaudēt laiku īstenām vērtībām

Bankas ir gaidāms milzīgs pavērsiens, pateicoties trumpja


Izmaiņas banku darbības noteikumos varētu izraisīt lielu ieguvumu nozarei, daudz kas virzās uz investoru kabatām, saskaņā ar Goldman Sachs analīzi.

Visoptimistiskākā scenārija, cirta noteikumi varētu izraisīt tikpat daudz $218 miljardi, pārsniedzot kapitāla, kas varētu tikt atgriezta akcionāriem vai ieguldītu biznesā, Goldman teica ziņojumā klientiem šonedēļ.

Skaidrās naudas pārpalikums, kas, iespējams, izrietētu no pazeminātas prasības bankām saglabāt buferi pret ārkārtējām situācijām. Reformas Dodd-Frank saskaņā ar likumu 2011 pieprasīja, lai pārliecinātos, ka ražošanas nozare necieš kārtējā krīze, kas sākās 10 gadus atpakaļ un gandrīz apgāzās globālo ekonomiku. Pašreizējais līmenis pārsniedz 131 miljardu dolāru kapitālu.

Prezidents Donalds Tramps ir izvirzījis būtisku daļu ierobežojumu banku atvieglot savu platformu. Viņš ir speciāli, lai palielinātu banku aizdevumus. Bankas kredīts ir 38 procenti, un komerciālo un industriālo kredītu ir līdz 36 procentiem kopš šā gada sākuma 2010, bet trumpi uzskata kreditēšana attīstās pārāk lēni, un uzņēmumiem ir grūtības saņemt kredītu.

Savukārt Baltais nams vēl nav, lai izkārtotu visus sīkumus par to, izskatīsies noteikumiem viņi uzskata Goldman, ap vidu atvieglošanu stresa testu prasībām, atritinot veids ir banku riska aktīviem, lai saskaitītu un kapitāla prasības, ko nosaka ASV Federālo rezervju sistēma vairāk saskan ar citām organizācijām, piemēram, starptautisko finanšu stabilitātes padomē.

Stresa testa noteikumiem viena maiņa ļautu bankām atdot vairāk kapitāla ieguldītājiem.

Ar zilām debesīm scenārija, ja ierosinātās izmaiņas visizdevīgākais veids, bankām palielināt dividendes, Goldman iztēlojas bankām līdz 45 procenti vidēji pa 2018. Paredzams, ka salīdzina ar dividenžu pieaugumu no 11 procentiem visa S & P 500.

Papildus palielināt dividendes, banku peļņu varētu gūt papildu 28 procentu pieauguma no 2018 lēš nozares vietās patlaban Goldman, teikts ziņojumā.

Analīzē nenorāda, ja nauda tiktu realizēta, kaut arī tas ir lielā mērā atkarīgs no tempa pārvaldes rollbacks Kongresā.

Goldmana analītiķi figūra, bet bankas ir kļuvušas viegli politiskā mērķa pēckrīzes gados, sarunas par ripošanu atpakaļ noteikumi paredzēs, ka bankām ir manāmi atdzī vojās pret finanšu crisis-type scenārijus un esam gatavi atdot mazāk ierobežojoša vide.

Ņemot vērā ievērojamo pašu kapitāla, likviditātes un ziņošanas un stresa testēšanas kopš finanšu krīzes, man var iebilst, ka ir jau pietiekami pārbaudīti, lai nodrošinātu, ka bankas nav neuzņemties pārmērīgu risku savā market-making operācijām, analītiķi teica.

Uguns banku akcijām kopš vēlēšanām Trampa KBW ar Nasdaq indeksa bankas par 28 procentiem. Šī nozare ir radījusi plašu mītiņu, kas ir piedzīvojusi S & P 500 pieauga par gandrīz 11% tajā pašā periodā.

Tāpat daudzi citi analītiķi, Goldman netic Dodd-Frank reformas tiks atgriezta atpakaļ pilnībā.

Tomēr tas būtiski apcirpt varētu atsevišķas porcijas redz.