Bankserviss

Nezaudēt laiku īstenām vērtībām

Bankas kodi: kādi tie ir Un ko tie apzīmē?

bankas codi

Gluži vienkārši, bankas kods ir ciparu kods, kas piešķirts konkrētai bankai, lai noteiktu to finanšu darījumus, piemēram, bankas pārskaitījumiem.

Valstu kodi, parasti tiek piešķirti no valsts centrālās bankas, vai banku struktūras.

Kā izskatās, bankas kodi.

APVIENOTĀS KARALISTES bankas, izmanto 6 ciparu sort-code noteikt dažādu institūciju – piemēram kodu TSB, Bradford ir 77-71-13 un meitām ’ s filiāle HSBC ir 40-44-04. Pirmie divi cipari nosaka bankas (TSB ir 77, HSBC ir 40), un pārējo numurs identificē bankas filiāli. Tās tika ieviestas 1960 s kā banku nozare uzsāka savu procesu vairāk automatizējot. Parasti var atrast jūsu sort-code uz debetkartes vai bankas izrakstā.

Kas ir IBAN kodu?

IBAN (International Bank Account Number kājiņām  ir bankas konta numurs, kas identificē visas ES, kā arī Norvēģiju, Šveici un Lihtenšteinu. Tas tiek lietots, lai pārliecinātos, ka starptautiskie maksājumi tiek nosūtīti tieši uz pareizo bankas kontu. Pirms citu konta numuru IBAN NUMURU, bankas informācijas formātus un kodus, veikt starptautiskus pārskaitījumus lēna un neveikla. IBAN numurs tiek veidots šādi:

Divu burtu valsts koda, kas

Divu skaitļu “kontroles kods”, kas ļauj identificēt kļūdas, kad gari numuri tiek ievadīti manuāli

Ne vairāk kā 30 burti un cipari, kas norāda konkrēto banku un banku kontu

 

Piemēram, konts Bradford ’ s TSB filiālēs ar numuru 46578936, IBAN formātā, izskatītos šādi: GB38LOYD 77711346578936

Kas ir BIC kods?

 

Vēl nesen, BIC (Bank Identifier Code stāvēja, bet tagad tas ir mainīts uz Business Identifier Code. BIC kodu pārvalda SWIFT – plašāku informāciju par to, ka, paskatieties uz mūsu rakstu par SWIFT tīklam.

BIC kodi tiek izmantoti, lai identificētu konkrētus uzņēmumus – visbiežāk bankām. Apvienotajā KARALISTĒ, pirmās četras rakstzīmes, BIC kodu, IBAN NUMURA sastāvdaļa arī. Lai redzētu, kā BIC kods ir, paskatieties uz mūsu BIC kods rīkkopa.

BIC kodi ir zināmi arī kā SWIFT (vai SWIFTBIC) kodi, kas var būt traucējoši, taču SWIFT maksājuma kodu ir tā pati lieta kā BIC.

Kas ir klajuma kodu?

Nacionālā drošības kodeksa (NCC) ir nepieciešams maksājumu uz kontu, kas nav IBAN. Tie ir pazīstami arī kā maršrutēšanas kodi. Ja jums ir vai IBAN, BIC / SWIFT kods, tad jums nav vajadzīgs NCC. Šajās dienās viņi lielākoties izmanto maksājumu veikšanai ārpus ES.

Lai iegūtu papildinformāciju par trešo banku kodus, skatiet mūsu rakstu par IFSC, VASARAS PALEDE, NUBAN un Honkongas drošības kodi.