Bankserviss

Nezaudēt laiku īstenām vērtībām

Kāpēc bankas ir svarīgas?

Bankas ir svarīgas,  jo viņas aizdod naudu, pieņem noguldījumus un piesaista investīcijas, atbilstoši Investopediai. Investīciju bankas, kas arī ir svarīgi, jo šīs iestādes bilances sastāda pašu kapitāla instrumentiem un kredītinstrumentiem.

Bankām ir svarīgi, lai viņās iegulda jo banku sistēma darbojas kā kontroles mehānisms, atzīmē Investopedia kapitāla plūsmas. Kapitāla vadības finansiāli uzplaukt ļauj bankām, kas paaugstina akciju vērtību akcionāriem. Banku sektorā ir liela daļa no Volstrītas, iegulda aktīvos, piemēram, vērtspapīru.

Investīciju bankas starpnieku lomu pilda, kad korporatīvā apvienošanās notiek Investopedia ziņojumos. Banku iestādes var sniegt arī finanšu konsultāciju un informācijas kompānijām. Investīciju bankas sadarbojas galvenokārt ar šādām investīcijām uzņēmējdarbībai kā sākotnējam publiskajam piedāvājumam un privāto akciju piedāvājumiem. Tomēr lielākās investīciju bankas, piemēram, JP Morgan Chase un Bank of America, ir banku un tirdzniecības sektorā.

Bankas piedāvā drošu vietu, kur cilvēki var glabāt savu naudu, skaidro Investopedia, tāpēc cilvēkiem nav jānēsā pārmērīgas naudas summas. Patērētāji var izmantot arī bankām izsniegto naudas pārskaitījumus. Bankām sniegt apdrošināšanas pakalpojumus, pievienojot iestādes nosaukumu uz darījumu. Piemēram, ievietota ar bankas nosaukumu, tas nodrošina uzticamību un sirdsmieru personas pieņem maksājumu. Banku sektorā arī ir debetkartes un kredītkartes, lai iegādātos preces un pakalpojumus.

Kāda ir bankas paraksta karte?

Piemēram, ja ir norēķinu konts, karte ir pieejama parakstu autentiskuma parakstu uz konkrētu pārbaudi. Parakstu kartes lieto arī tad, ja klients vēlas piekļūt savam seifam. Ja klientam nav zīme parakstu kartes, bankas konta atvēršanu, viņam iespējams, ir grūtības saņemt savu naudu nākamā apmeklējuma laikā.

Atklājēju Karšu turētāji, kuri izmanto surcharge-free BANKOMĀTĀ nav jāmaksā ATM maksas; tomēr, ja kartes izņem naudu no BANKOMĀTA NAUDU, pirms attiecīgo maksu, vēl joprojām ir spēkā, piebilst Discover. Papildus, izmantojot BANKOMĀTA, kartes turētājam var arī dabūt naudu no Discover kartes, ko ģeniāli, izmantojot bankas čeku vai nododot tieši naudas avansa norēķinu kontu. Lai izmantotu Discover kartes, lai saņemtu naudu no bankas kartes, viņam jāuzrāda identifikācijas karte ar fotoattēlu.

 

Lai saņemtu skaidru naudu no BANKOMĀTA ar Discover karti,tai ir , jābūt savai PIN un Discover. Kartes turētājam var izveidot jaunu PIN vai mainīt iepriekšējo PIN, izmantojot saiti Discover.com. PULSE ar bankomātu tīkla pieņemšanas zīmes logotips vai Atklājiet akceptēt Discover kartēm.

Klientam ar dinamiku priekšapmaksas Visa Debeta kartes var iegādāties tiešsaistē un izmantot kartes, viesnīcu rezervēšana, rēķinu apmaksas, telefona un mobilās bankas pakalpojumus, iepirkties vairāk, atkarībā no impulsa Visa. Tādiem uzņēmumiem kā restorāni un viesnīcas var pidavāt vairāk līdzekļus, plus 20 procenti vai vairāk, lai nodrošinātu klientu ir pietiekami lielas rezerves, ja viņš sabojā telpu vai rada citus izdevumus. Tur var palikt līdz septiņām dienām; šajā periodā klients nevar piekļūt preauthorized fondiem.

 

Dienas bilances pārtērējumi ir vienai no kārtēm, skaidro kustība Visa. Klienti var pieteikties bezmaksas brīdinājumus sūtīt kā īsziņu vai e-pasta ziņu. Arī klientiem saņemt ziņojumu katru reizi, kad tie izmantots vairāk naudas no kartes. Kartes nodrošina arī drošības līdzeklis; klients var piezvanīt uz numuru, ja viņš zaudē šo karti, vai arī tā ir nozagta. A zero-liability politika attiecas uz kartēm, kas izdotas asv un palīdz aizsargāt pret nesankcionētu pirkumu. Tas neattiecas uz ATM darbībām un dažiem citiem darījumiem..