Bankserviss

Nezaudēt laiku īstenām vērtībām

Seši droši padomi interneta bankām

Ja esat lietojis internetu banku vai iepirkšanās pēdējo piecpadsmitgadu laikā, jūs, iespējams, saņēmusi vairākus paziņojumus,brīdinājumus un ieteikumus attiecībā uz veidu, jūsu informācijasdrošību tiešsaistē. Mums ir svarīgi, lai drošības BankSimple, un tālākmēs esam sastādījuši sešus padomus, kas var palīdzēt jumspatstāvīgi aizsargāt personisko un finanšu informāciju.

Izmantot uzticamu datoru

Vienmēr izmantot uzticamu datoru, lai piekļūtu tiešsaistes banku. Jaizmantojat publisku datoru, nav ne jausmas, ka tas ir brīvs novīrusiem, spiegprogrammatūras vai taustiņsitienu reģistrētājiem. Jūsvarat kontrolēt un uzraudzīt sava datora drošību ar jūsu operācijusistēmu, pārlūkprogrammu un pretvīrusu programmatūru, taču jūsnevarat būt pārliecināts, vai cita datora lietošana ir droša. Viens novadošajiem Trojas zirgu vīrusiem, programma, kas pazīstama Zevs, var darboties tikai uz dažiem un-patched Windows versijas,izmantojot Internet Explorer vai Firefox. Regulāra sistēmas unpārlūkprogrammas atjaunināšana var novērst pašreizējāspermutāciju šīs un citu vīrusu zagt jūsu pieteikšanās informāciju. Kadnoziedznieki ir jūsu lietotājvārds un parole, iespējams, tie varētupārskaitīt naudu no jūsu bankas konta.

Izmantojiet stipras paroles

Vēl viens veids, noziedznieki iegūst piekļuvi jūsu bankas kontainformāciju, izmantojot vārdnīcas uzbrukumu. Vienkārši cenšosdaudz paroļu kombinācijas, noziedznieki ir iespēja parakstīt jebkurukontu, kas nodrošināti ar vienkāršu paroli. Varat aizsargāt sevi pretvārdnīcas uzbrukumiem, izmantojot sarežģītas paroles ar cipariem,pieturzīmēm un lielajiem burtiem uz mazajiem un pretēji. Piemēram,ierakstiet pilnu teikumu, lietojot pareizu nosaukumu un atlasiet katravārda pirmais burts, kas jāiekļauj jūsu paroli. Pievienot skaitli unsimbolu, un jums būs diezgan stipra parole:

Mans draugs Džerijs vēlas kādu banku, kas nav sūkāt MfJwabtdS23 $$

Daudzas bankas un citus tiešsaistes pakalpojumus, nepieciešamsizmantot sarežģītas paroles, tāpēc, iespējams, jau ir mazāk jutīgi pretšāda veida uzbrukumiem. ir arī laba ideja izmantot dažādasparoles tiešsaistes banku pakalpojumiem ja viens konts tiekkompromitēti, citiem kontiem var joprojām būt droša.

Multi-factor autentifikācija ir jūsu draugs

Pat ja jums ir stipra parole un justies diezgan droši, ka jūsu dators irbez vīrusiem, tur vēl vairāk var izdarīt. Dažas Web vietas piedāvāvairāku faktoru autentifikaciju (PDF), kas nozīmē, ka būsnepieciešams sniegt vairāk nekā tikai viena parole, lai pieteiktos. Jaesat aizmirsis paroli, vairums teritoriju būs vienkārši e-pasta parolesatiestatīšanas saiti. Ikviens, kam ir piekļuve e-pastam, tad varētuatiestatīt jūsu banku login un bloķētu jums no jūsu konta. Vairākufaktoru autentifikaciju nozīmē, ka jūs sniedzat otrs veids, laipārbaudītu jūsu identitāti. Ja mēģināt atiestatīt jūsu paroli vai dažosgadījumos pat piesakieties savā kontā, dažās vietnēs būsnepieciešams nodrošināt papildu kodu, kas tika nosūtīts uz jūsumobilo tālruni, izmantojot SMS vai stumšanas paziņojumu.

Lietojiet Secure Wireless Networks

Protams, tas ir iespējams, lai jūsu personiskā informācija tiktuapdraudēts, nav svarīgi, cik jums pārvaldīt savas paroles. Iespējams,jau zināt, ka, piekļūstot slepenai informācijai par publisko bezvadusavienojums ir slikta doma, bet tad ir ar noziedzniekiem izmantotjūsu tiešsaistes aktivitātes ielauzties jūsu kontu? Kompetenta tīklaadministrators var pārņemt nedrošs maršrutētāju un novirzīt savupārlūkprogrammu uz dažādām tīmekļa vietnēm bez jūsu ziņas.Tāpēc, vietā, lai apmeklētu jūsu bankas interneta lapu, jūs esattiešām apmeklē iekšējās lappuses un iesniegt informāciju tiešikrimināllikumā.

Don t Get phished

Jums nav jābūt nedrošam tīklam, lai nejauši vējš uz viltotu vietni, kasizveidota, lai apkopotu informāciju. Pikšķerēšanas shēmās ir diezganlabi saprot, bet viņi joprojām strādā un viņi tikai arvien labāk. Kadnoziedznieks saņem sarakstu ar klientu e-pasta adreses, tāsnosūtīsim e-pasta ziņojumu plūdiem, šķiet, ka no bankas vai citupakalpojumu. Šie e-pasta ziņojumi satur saites, aicinot klientuspieteikties, bet tiešās saites uz viltotu vietni, kas vāc lietotājvārdus unparoles. Pikšķerēšanas shēmās var izmantot arī telefona zvani,jautājot klientiem, lai piezvanītu numuram, kas pieder trešāmpersonām, noziedznieks, kas satur tādu pašu ĪSZIŅU vai viltussaites.

Pārbaudiet šifrēšana

Viens veids, pārliecināties, ka esat patiešām uz pareizā vietne un nevis noziedzīgs s viltotas vietnes ir pārbaudīt šifrēšanai(PDF). Lielākā daļa pārlūkprogrammu rāda bloķēšanas ikona kautkur logā izveidojot savienojumu ar vietni, izmantojot SSL (SecureSockets Layer drošligzdu slānis) vai TLS (transporta slāņadrošība) šifrēšanas, un jūs vienmēr saskatīt https in the URL.Šifrēta saziņa aizsargā informāciju, kas tiek sūtītas starp jūsu unattālajam serverim, lai novērstu to nokļūšanu nepareizās rokās.

Vairums banku un dienesti dara visu iespējamo, lai aizsargātu jūs nokrāpšanas tiešsaistē, bet drošības uzturēšanu savā datorā un tīklā irkritiska. Palikt informētiem un uzturēt sistēmu atjaunināšanu, irelektroniskais ekvivalents. pa labi apgaismotu ielas un netiek rādītsvērtslietu bīstamās vietās. Ja tev kādreiz šķiet, ka esat kļuvis parkrāpšanas upuri tiešsaistē, jūs varat iesniegt sūdzību FIB sinterneta noziegumu Sūdzība Center. Sekošana katru gadījumunoziegumi internetā palīdz tiesībaizsardzības atrast rakstus unapturētu izvairīgo noziedznieku, pirms viņu metodes kļūst plašipieņemta.