Bankserviss

Nezaudēt laiku īstenām vērtībām

Kāpēc jums vajadzētu apsvērt bankas pakalpojumi tiešsaistē

 

Kaut ērti pazīstams iegājis bankas filiāles un runāt ar kasieri. Navsvarīgi, ko tev vajag, tu zini, kas ir aiz kasieru pults varēs palīdzētjums un ka nebūs vajadzīgas nekādas tehniskas lēkt cauri stīpai,lai saņemtu palīdzību. Šo sajūtu komforts ir tieši tas, kas neļauj daudzām personām, kas apmeklē filiāles, nevis to bankupakalpojumus tiešsaistē. Bet patiesība ir tāda, ka tiešsaistes bankupakalpojumi nebūt nav draudīgs: patiesībā ir diezgan viegliizmantot, un var daudz ērtāk, nekā apmeklējot vietējo filiāli.

Kāpēc bankas tiešsaistē?

Lielākā priekšrocība ir , ka banku tiešsaistē pieejama jūsu grafikā.Ikreiz, kad jums ir nepieciešams, lai piekļūtu savai konta informācijai, pieteikties patēriņa kredītiem no pašreizējās bilances uz iepriekšējiem apgalvojumiem parpēdējiem darījumiem, tai var piekļūt, izmantojot tīmekļapārlūkprogrammu vai programmu mobilajā ierīcē. Šis piekļuveslīmenis ļauj ērti sekot līdzi darījumiem un bilances nav svarīgi, kur tuesi un ko tu dari un, ņemot vērā šo informāciju, neapmeklējotBANKOMĀTA vai parunātu ar kasieri tiešām var mainīt bankas.

Ar tik vienkāršu piekļuvi jūsu konta informāciju arī padara daudzvieglāku savu kontu uzraudzību. vietā, lai gaidītu papīra izziņasvai pārbaudes ar kasiera vai pie BANKOMĀTA, varat pieteiktiesjebkurā laikā, lai skatītu darbības. Tas ļauj vieglāk pamanīt vērākļūdas un, vēl svarīgāk, krāpnieciskiem darījumiem, kurus ir vieglākrisināt, kad jūs sazinieties ar savu finanšu iestādi par tāsnekavējoties.

Var arī samaksāt rēķinus (un saņemt elektroniskos rēķinus),pārskaitīt naudu, konfigurēt brīdinājumus, ka nosūtīsim jums e-pastaziņojumu ar konkrētiem nosacījumiem (piemēram, ja rēķini irjāmaksā, vai esat nokrita zem noteiktu līdzsvaru), un pat veiktnoguldījumus (parasti izmantojot mobilo lietojumprogrammu). Īsisakot, ja bankas tiešsaistē, jums nav daudz, nav nepieciešamsapmeklēt filiāli par.

Kāda ir atšķirība starp tiešsaistes banku un banku darbības ar mobilālietotne?

Galvenā atšķirība ir tajā, tiem piekļūt. Lai piekļūtu tiešsaistesbanku, atverot datora Web pārlūku, un dodieties uz savu finanšuiestāde; piekļūt banku informācijai, izmantojot mobilolietojumprogrammu, jums ir nepieciešams to lejupielādēt uz savaviedtālruņa vai planšetdatora, pēc tam atveriet programmu, laiapskatītu savu bankas informāciju. Abos gadījumos tu esisavienojies ar jūsu bankas konta informāciju internetā un jūs pratīsitatrast līdzīgu informāciju katram gan precīzi pieejams būsatkarīga no jūsu finanšu institūcijas.

Vēl viens noderīgs līdzeklis var atrast mobilo lietojumprogrammu, betne daļu no tiešsaistes banku ir spēja depozīta čekus. Izmantojotsavu tālruni vai planšetdatoru  kameras, daudzi mobilo banku aplikācijas, sapkopos pārbaudiet informāciju un ļauj veikt noguldījumu nepametotmājas , kas var noderēt, ja nav laika izdarīt to pie krasta.