Bankserviss

Nezaudēt laiku īstenām vērtībām

Kas ir Anglijas Banka un ko tā dara?!

Kas ir Anglijas Banka un ko tā dara?!

Anglijas Banka ir Apvienotās karalistes centrālā banka., ura pieder valdībai, bet,tā lai noteiktu monetāro politikas neatkarību. Mūsu misija ir nodrošināt monetāro un finanšu stabilitāti, britu tautai.

Mūsu galvenie pienākumi ir:

Emitējot banknotes valūtā vadošajā apvienotajā KARALISTĒ.

Tikai Anglijas bankas var emitēt banknotes Anglijā un Velsā. Vairākas bankas Skotijā un Ziemeļīrijā izdot tikai piezīmes, un mēs sekojam šim procesam.

Monetārā stabilitāte

Mūsu monetārās stabilitātes mērķis ir nodrošināt stabilas cenas un uzticību Apvienotajai Karalistei. Mūsu monetārās politikas komiteja (MPC) mērķis ir to panākt, nosakot procentu likmes ar mērķi panākt valdības 2% inflācijas mērķi.

Finanšu stabilitāte

Anglijas Banka ir atbildīga arī par LIELBRITĀNIJAS finanšu stabilitāti – citiem vārdiem sakot, pārliecinoties, ka sistēma darbojas veiksmīgi un ka cilvēki var ticēt finanšu iestādēm.

Mūsu finanšu politikas komitejas (FPC) darbojas un strādā, lai likvidētu vai samazinātu riskus un APVIENOTĀS KARALISTES finanšu sistēmas nepilnības. The Bank ’ s Prudential Regulation Authority (PRA) regulē un uzrauga aptuveni 1,700 bankām, būvniecības sabiedrībām, krājaizdevumus sabiedrībām, apdrošinātājiem un investīciju uzņēmumu, lai nodrošinātu, ka tie ir droši.

Mums ir arī šādi finanšu stabilitātes uzdevumi:

Mēs regulējam un pārraugam visas galvenās maksājumu sistēmas, piemēram, PUIŠI, un Baks, kas ir naudas pārskaitījumu starp bankām.

Mēs rīkojamies kā galējo līdzekļu aizdevēja, kas nozīmē, ka mēs varam piedāvāt aizdevumus finanšu institūcijām, kam radīsies nopietnas grūtības vai kas būs tuvu sabrukumam.

Mums jādarbojas kā tirgus organizētājam, šajā galējo finanšu stresā, nozīmē, ka mēs varam nopirkt un pārdot aktīvus, lai nodrošinātu likviditāti tirgū.

Mēs varam iejaukties, lai pārvaldītu finanšu uzņēmumu, lai pārliecinātos, ka ietekme uz ekonomiku ir minimāla.

Stratēģisko plānu

  1.  gada martā,mēs piedāvājām trīs gadu stratēģisko plānu, lai pārveidotu to, kā mēs strādājam. Plāns izveidoja jaunu misiju bankai: ‘veicināt labu cilvēkiem no Apvienotās Karalistes, uzturot monetāro un finanšu stabilitāti’.

Galvenais stratēģiskais plāns ir apņemšanās veidot One Bank, ( vienu banku) kas atzīst, ka svarīga ir atbildība par uzraudzību, macroprudential politiku un monetāro politiku, tās pašas organizācijas. Tas nozīmē, ka bankas ir piemērotākas, lai nodrošinātu galvenās ekonomiskās priekšrocības: stabila inflācija, ekonomikas izaugsmi un nepārtrauktu finanšu pakalpojumu sniegšanu. “Viena banka” ir stingra kopēja kultūra, būvēta no labākā no visām bankas daļām, kas apvieno visas organizācijas, lai labāk atbalstītu katru policymaker un katru politisku lēmumu.